Energijos efektyvumas

Hydropool spa hidromasažiniai baseinai yra suprojektuoti būti taupiausiais masažiniais baseinais pasaulyje, mokėsite centus per dieną norėdami palaikyti baseino vandens šilumą iki 100˚ F / 37˚ C.

NSULATION USP MAIN IMAGE

Self-Cleaning technologija – energiją taupantis filtravimas

Dėka pažangios Hydropool „Self Cleaning“ sistemos, ši mūsų spa baseinų linija yra laikoma lengviausiai eksploatuojama pasaulyje. Pasaulyje lengviausiai prižiūrimi hidromasažiniai baseinai. Savaiminio išsivalymo sistema pilnai išvalo Jūsų baseino vandenį kas 15 minučių, t.y. net 8 kartus per 2 valandas! Tai reiškia, jog mūsų hidromasažiniuose baseinuose filtravimas veikia žymiau trumpiau nei kitų gamintojų baseinuose

INSULATION USP INSET 2

HYDROWISE izoliacinis dangtis sukurtas atšiaurioms kanadietiškoms žiemoms

Dėka uždengimo, kuris taupo šilumą ir neprileidžia nepageidaujamų žmonių prie hidromasažinio spa. Apsaugos dangtis viduryje yra keturių colių storumo ir kiekviename gale nusmailėja iki trijų colių. Viniplasto dangtis yra užrakinamas ir taip apsaugomas nuo atidarymo esant vėjuotoms sąlygoms, nuo vaikų ir kt. Dėl nusmailėjimo kiekviename gale, sniegas ir vanduo nuo SPA dangčio nubėga.

 INSULATION USP INSET 3

„DOUBLE THERMAL LOC“ energiją taupanti termoizoliacija

Hydropool Self Cleaning Spa baseinai yra suprojektuoti taip, kad būtų labiausiai elektros energiją taupantys spa rinkoje. Mūsų naujoviška Terminė Izoliacinio Sluoksnio Danga, esanti išilgai aukštos kokybės 4‘‘ Hydrowise izoliacinio dangčio – šilumą sulaiko viduje, o šaltį išorėje. Tai suderinkite su mūsų galimybe panaudoti šilumos perteklių, atsiradusį dėl siurblio (-ių) ir Jūs galėsite mėgautis karštu vandeniu ir hidroterapija tik už kelis centus per dieną! Kalifornijos energijos komisija pripažino Hydropool Hot Tubs energiją tausojančiu prietaisu.

INSULATION USP INSET 5

Didelio našumo „EVERGREEN“ siurbliai, mažos el.energijos sąnaudos

Visuose Hydropool Spa baseinuose naudojami ekonomiški masažiniai siurbliai sugebantys mažomis el.sąnaudomis pasiekti maksimalų našumą. Hydropool Self Clean serijos spa baseinuose filtravimui naudojami siurbliai yra net 26% efektyvesni už kitus rinkoje naudojamus siurblius.

INSULATION USP INSET 4

Ekonomiška šilumos apsikeitimo technologija

Pilnai reguliuojamas siurblių vėdinimas
Kiekvienas siurblys sukuria 1.5kW papildomos šilumos, o mūsų sukurta triguba šilumos danga atspindi šią šilumą atgal į baseiną
„HydroWise“ šiluminės ventiliacijos angos padidina energijos našumą bet kuriuo sezono metu ir vyraujant bet kurioms oro sąlygoms

HP13-SELF-CLEAN INDICATOR SUB 515x265 WRK

Programuojamas valdymas

Pasirinkite norimą vandens temperatūrą ir jūsų spa baseinas šį parametrą išsaugos automatiškai, taip pat taupys energiją, tiek kiek įmanoma. Valdymo internetu arba bevieliu ryšiu galimybė.

HYDROPOOL SCHT WINTER IMAGE

DESIGNED TO EXCEED CEC REGULATIONS

Hydropool hot tubs are ranked in the top three globally for stand-by wattage and energy efficiency, and were one of the first to be approved under the strict California Energy Commission regulations.